Oferta

3

Manicure i Pedicure Hybrydowy 150 minut

Cena: 180 zł

REZERWUJ

Opis

W dzisiejszych czasach stopy są wizytówka kobiety. I zawsze powinny być gładkie. Piękne dłonie dodają nam pewności. Unikalna receptura lakieru hybrydowego SPN sprawia, że manicure hybrydowy poprawia wygląd dłoni, ale również delikatnie wzmacnia płytkę paznokciową, umożliwiając utrzymanie długich paznokci. Manicure hybrydowy wykonuje się bez konieczności suszenia paznokci, i jest on niezwykle trwały.

Zabieg pedicure poprawia wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Pedicure hybrydowy to prawdziwy hit. Uzyskasz piękny lśniący kolor na długo! Paznokcie pozostaną odporne na ścieranie i odpryskiwanie. W naszej ofercie mamy do wyboru wiele eleganckich i modnych kolorów. Zabieg ten jest idealny dla zapracowanych kobiet, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci stóp. Metoda ta jest trwała. Pozwala na uzyskanie pięknych paznokci nawet przez 4 tygodnie. Specjalny lakier nakładany jest warstwami i utwardzany w lampami UV.

Ponieważ nasz gabinet dba o higienę, wszystkie pilniki i polerki są używane tylko raz i wyrzucane do odpadów. Wiemy, ze dla niektórych to oczywiste, ale niestety nie dla wszystkich.