Oferta

Salutibellesa0063

Rytuał na ciało - zabieg de Luxe 90 minut

Cena: 150 zł

REZERWUJ

Opis

Do wyboru:

1. Rytuał odmładzający na ciało - mocne odżywienie, regeneracja i relaks po ciężkim dniu lub przed ważnym wydarzeniem. Odmłodzenie to wyjątkowy proces, obejmujący detoks, regeneracje sił witalnych, dostarczenie niezbędnych składników odżywczych skórze. Rytuał bazuje na linii zapachowej Melon z Ogórkiem, składa się z peelingu solnego głęboko oczyszczającego, zawierającego naturalne kryształki soli z Morza Martwego, które masują ciało oraz usuwają martwe komórki naskórka, sprawiając, że skóra staje się gładka i miękka w dotyku. Kolejnym etapem zabiegu jest nałożenie na całe ciało odżywczo-ujędrniającego balsamu stworzonego na bazie naturalnych olei i ekstraktów roślinnych. Zawiera drogocenny olej jojoba, który doskonale odbudowuje płaszcz hydro lipidowy oraz egzotyczny olej z baobabu, który silnie regeneruje i odbudowuje skórę. Całe ciało owijamy folią zabiegową na ok.15 min. dla lepszej penetracji w skórę składników aktywnych zawartych w balsamie. Poczuj dobroczynne działanie Rytuału Odmładzającego Mokosh dla zmysłów i skóry.

2. Rytuał wygładzający - Zabieg opiera się na efektywnym oddziaływaniu na skórę błota z Morza Martwego, którego zastosowanie przyspiesza metabolizm komórkowy i działa detoksykująco. Wykonany uprzednio masaż ciała na 100% olejku makadamia pobudza skórę zwiększając skuteczność nałożonej następnie maski błotnej. Efektem zabiegu jest skóra dogłębnie odżywiona, z widocznym wzrostem jej napięcia i elastyczności.

3. Rytuał Detox - THALMARINE DETOX

Rytuał na całe ciało opierający się na detoksykującym działaniu naturalnej soli morskiej wzbogaconej algami laminaria digitata.

Zabieg polega na peelingu całego ciała solą morską oraz body-wrappingu (owijania ciała folią zabiegową) dzięki czemu naskórek zostaje wygładzony i rozpulchniony, co ułatwia wydobycie toksyn.

Zabieg relaksuje i odświeża wygląd skóry, jest również idealnym wstępem do intensywniejszej odżywczej pielęgnacji ciała.

4. Pomarańcza z cynamonem - wygładzenie i odżywienie ciała 2w1.

Zabieg oparty na peelingu pomarańczy z cynamonem z wykończeniem na eliksirze pomarańczowym, pozostawia skórę wygładzoną oraz pozytywnie wpływa na jej ujędrnienie. Przyjemny zapach rytuału dodatkowo wpływa korzystnie na samopoczucie.

Najlepiej sprzedający się zabieg na ciało w gabinecie.

Czas trwania zabiegów 60 min